Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Oficiální stránky fotbalového klubu

Memoriál Václava Kuklíka

Memoriál Václava Kuklíka

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Termín: 29.7.2017 od 9:00(první zápas). Sraz hráčů na prezentaci je v 8:30

Hřiště: Fotbalové hřiště TJ Sebuzín z.s.
Počet účastníků turnaje: 10-12

POŘADATEL

Pořadatelem turnaje je fotbalový oddíl TJ Sebuzín z.s.. Za pořadatele turnaje pak Zdeněk Kubát 725 771 592, zdeny.1@seznam.cz, kubatz@szdc.cz

PODMÍNKY ÚČASTI V TURNAJI

Účast týmu v turnaji je podmíněna splněním následujících bodů:
a) přihlásit se lze elektronicky na email , zdeny.1@seznam.cz, kubatz@szdc.cz a nebo     telefonicky na čísle 725 771 592
b) řádně uhrazené STARTOVNÉ, které činí 150 Kč na osobu, které se uhradí v den turnaje.     V ceně startovného je Guláš nebo klobása + pivo/limo + tatranka

PRAVIDLA TURNAJE

SYSTÉM TURNAJE – Dvě skupiny po pěti nebo šesti, postoupí dva nebo čtyři z každé skupiny                                        do vyřazovacích bojů.
– ROZLOSOVÁNÍ – zajistí pořadatel

– SLOŽENÍ DRUŽSTEV – Každý tým musí do turnaje nominovat maximálně max 10 hráčů.                                                    Nominovat lze i smíšené týmy, tj. i ženy a dívky.

O umístění rozhoduje – 1) body, 2) vzájemné utkání – body, skore

PRAVIDLA ZÁPASŮ

– DÉLKA UTKÁNÍ – hrací čas jednoho utkání je – 2x7 minut

– ŽLUTÁ KARTA A ČERVENÁ KARTA –Pokud hráč během utkání obdrží červenou kartu, nesmí k dalšímu zápasu nastoupit a potrestaný tým bude hrát 2.minuty v oslabení (po obdržené brance se toto ruší).
– ČEKACÍ DOBA – každý tým je povinen být připraven k utkání v čas jeho zahájení. Čekací doba se v turnaji neuplatňuje. Pokud tým nebude k utkání připraven nastoupit, zápas se ihned kontumuje v neprospěch provinivšího celku poměrem 0:5.

CENY

CENY PRO TÝMY – první tři týmy získají poháry a věcné ceny

CENY PRO JEDNOTLIVCE – v rámci turnaje budou vyhlášeni a oceněni jednotlivci v kategoriích "Nejlepší střelec turnaje", "Nejlepší brankář turnaje", "Nejlepší hráč turnaje".

POVINNOSTI POŘADATELE

Pořadatel turnaje zajistí regulérní hřiště, míče na utkání a rozhodčí.

OBČERSTVENÍ

Občerstvení bude po celou dobu turnaje zajištěno.

PROPAGACE TURNAJE

Turnaj bude prezentován na stránkách klubu tjsebuzin.websnadno.cz, facebookových stránkách TJ Sebuzín a v ústeckém deníku.

 

TOPlist